ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق کامپوزیت

ورق های آلومینیوم کامپوزیت به دلیل سبکی، مقاومت نسبت به ضربه، نصب راحت و امکان تعویض هر ورق در صنعت ساختمان سازی خیلی مورد استقبال قرارگرفته است.

ورق کامپوزیت آلومینیوم مورد استفاده در نمای ساختمان و همچنین

دکوراسیون داخلی با قابلیت اجرای سریع و حالت پذیری بالا ميباشد.

ورق كامپوزيت به ابعاد 1/25×3/20 متر و در رنگهاي مختلف موجود ميباشد.

لطفا جهت مشاهده رنگها اینجا کلیک کنید.


ورق کامپوزیت آلومینیوم

این روزها فرآورده‌های آلومینیومی به وفور توسط مردم استفاده می‌شود و نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. این فرآورده‌ها باعث شده‌اند تا کار برای افراد راحت‌تر از گذشته باشد. آن‌ها می‌توانند کیفیت بیشتری را هم در محصولات نهایی خود به ارمغان آورند. تنها اگر مقایسه‌ای به نسبت سال‌های قبل داشته باشید، به خوبی متوجه آثار این محصولات خواهید شد.

ما تا کنون در خصوص ورق کامپوزیت آلومینیوم، مطالب زیادی را در دسترس شما قرار داده‌ایم. مطالعه این مطالب در نهایت باعث می‌شود تا بهترین انتخاب‌ها را در این حوزه داشته باشید. امروز هم می‌خواهیم ورق کامپوزیت آلومینیوم را از جنبه‌های دیگری بررسی کنیم و ببینیم که چه کاربردی دارند. ضمن این که از جزییات دیگر پیرامون آن‌ها آگاه خواهیم شد. پس در صورتی که به دنبال قیمت خرید ورق کامپوزیت آلومینیوم هستید، تا انتها همراهمان باشید.

کامپوزیت آلومینیوم چیست؟

هنگامی که لایه‌های مختلفی از برخی از مواد را در کنار هم قرار می‌دهند، ورق کامپوزیت آلومینیوم به وجود می‌آید. هر کدام از این لایه‌ها نییز مزیت‌های خاص خود را دارند و برای هدفی در تلاش هستند. معمولا این لایه‌ها را آلومینیوم و پلی اتیلن تشکیل می‌دهد و مواد معدنی نیز تا حد زیادی در آن‌ها به کار رفته است. شیوه ساخت آن‌ها ینز به این صورت است که در ابتدا پلی اتیلن و مواد معدنی در وسط این محصول قرار می‌گیرد و سپس ورق آلومینیوم را در دو طرف قرار می‌دهند.

ورق کامپوزیت آلومینیوم
ورق کامپوزیت آلومینیوم

کاربرد کامپوزیت الومینیوم

خبر خوب این است که ورق کامپوزیت آلومینیوم برای صنایع گوناگونی به کار می‌رود. بنابراین عده زیادی در کشور قادر به خرید و استفاده از آن‌ها خواهند بود. حال قصد داریم تا با برخی از این کاربردها آشنایی پیدا کنیم.

1- در ابتدا باید صنایع هوافضا را مثال زد این روزها به منظور ساخت هواپیماهای گوناگون از ورق کامپوزیت آلومینیوم استفاده می‌شود و این کار مزایای فراوانی را هم برای اشخاص به ارمغان آورده است.

2- خودروسازی، کاربرد دیگر استفاده از این محصول به شمار می‌رود. به منظور ساخت خودرو نیز می‌توان تا حد زیادی از این فرآورده فوق العاده کمک گرفت.

3- اگر افراد بخواهند صنایع شیمیایی را به وجود آورند، قادر به استفاده از این محصولات خواهند بود.

4- جالب است بدانید که ساخت وسایل ورزشی نیز می‌تواند به وسیله این موارد صورت گیرد.

5- به جز موارد بالا، برای ساختمان سازی و یا ساخت برخی از قطعات ریز و درشت نیز می‌توان از ورق کامپوزیت آلومینیوم بهره برد. این قطعا به این دلیل که مقاومت بالایی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی از خود نشان می‌دهند، توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین نوع ورق کامپوزیت آلومینیوم

در ابتدای مقاله نیز ذکر شد که هر کدام از کامپوزیت‌های آلومینیوم توسط برندهای مختلفی ساخته می‌شوند و ضمن این که هر یک برای صنایع مختلفی به کار می‌روند. پس نمی‌توان بهترین نوع آن را تشخیص داد. شما برای انتخاب این که کدام ورق کامپوزیت آلومینیوم برایتان بهترین است، باید در وهله اول به بودجه‌ای که در اختیار دارید و سپس صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستید، دقت کنید.

ورق کامپوزیت آلومینیوم
ورق کامپوزیت آلومینیوم

قیمت خرید ورق کامپوزیت آلومینیوم

حال به قیمت این کامپوزیت‌ها می‌رسیم که اتفاقا سوال بسیاری از کاربران ما نیز بود. با توجه به گوناگونی این ورق‌ها تنوع بالایی که در بازار وجود دارد، بدیهی است که نمی‌توان قیمت ثابتی را برای تمام آن‌ها در نظر گرفت. هر یک از این ورق‌ها با توجه به ویژگی‌ها، ابعاد، کیفیت و عوامل دیگری که در خود دارند، می‌توانند توسط افراد خریداری شوند.

حال شما برای این که بدانید هر کدام از این ورق‌ها با توجه به عوامل گفته شده چه قیمتی دارند، می‌توانید با اعضای تیم ما در تماس باشید. البته به یاد داشته باشید که آلومینیوم باقرزاده بهترین محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ محصولاتی که به دلیل کیفیت بالا می‌تواند دوام بالایی داشته باشد و در تمام صنایع ذکر شده نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ما در تیم خود از افرادی استفاده می‌کنیم تا به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند. پس جدا از قیمت، قادر هستید تا سوالات دیگر خود را هم از آن‌ها بپرسید و در نهایت به بهترین تصمیم در خصوص خرید آن برسید.

سخن پایانی

این مقاله در راستای آشنایی شما عزیزان با ورق کامپوزیت آلومینیوم نوشته شده است که امیدواریم از آن لذت برده باشید. در پایان اگر سوال دیگری در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید آن را با تیم پارسیان آلومینیوم مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× ارتباط آنلاین در واتس‌اپ